Hazer Ofset & Reklam 1957 yılında matbaa ve ambalaj konularında hizmetler vermek üzere yola çıkmış ve zaman içerisinde gazetecilik alanında da hizmet vermiştir. Firmamız 1960 yılından bu yana limited şirket statüsünde faaliyet göstermektedir.

Misyonumuz

Hazer Ofset & Reklam kurulduğu ilk günden bu yana müşteri memnuniyetine gerçek anlamda önem veren bir firmadır. Projelere, kendini müşterinin yerine koyan bir anlayışla yaklaşır, müşterinin işini ve iş akışını kavrar ve en uygun ve kapsamlı çözümleri araştırır ve üretir.

Misyonumuz kendi işimizi en iyi şekilde yapmak ve bu sayede sizlere en fazla faydayı sağlamaktır. Tasarım ve teknoloji dünyasını takip etmek, gerekli çıkarımları yapmak ve elde ettiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmak, bu sayede yeni iş fırsatları, ortak fikir ve projeler geliştirmek önceliklerimiz arasındadır.

Vizyonumuz

Hazer Ofset & Reklam olarak ulusal çapta projelere imza atmak çabasındayız. Bu yolda geçmişte edindiğimiz tecrübelere ve kapasitemize güveniyoruz. Hedefimiz saat gibi çalışan ve müşterilerimize keyif veren bir işletme yapısına ulaşmak ve ulusal çapta başarılı olmaktır.